ADVENTNÁ ZBIERKA

V nedeľu sa v našej farnosti konala adventná zbierka na opravu zvonov a strechy kostola sv. Imricha. Ženy v Radatíc pripravili perníkové zvončeky, ktorými obdarili všetkých darcov.

Veľká vďaka všetkým, ktorí v nedeľu popoludní obetovali svoj voľný čas a v sychravom počasí vyšli do ulíc našej farnosti na zbierku. Vážime si ochotu 22 dobrovoľníkov, ktorí sa na zbierku prihlásili. V našej farnosti sa vyzbieralo 4 771,50€; Radatice časť Radačov 1 333€, časť Meretice 1352€, Bzenov 1197€, Janov 334,50€, Ľubovec 455€, Ruské Pekľany 80€.

Zvlášť ďakujeme dvom ženám dôchodkyniam, ktoré pripravili 600 kusov zvončekov na vlastné náklady. Ďakujeme birmovancom: Zuzke, Eme, Sofii, Tamare, Dávidovi, Erikovi, Dávidovi, Marcovi a Marekovi za pomoc pri roznášaní zvončekov a všetkým vám, milí veriacim, ktorí ste podporili zbierku. Nech vám Pán Boh bohato odmení vašu službu a štedrosť.

Zvonček

Veríme, že zvony kostola sa čoskoro rozozvučia a budú nás opäť zvolávať k modlitbe a strecha bude odolná voči rôznym vplyvom počasia.