FARSKÁ OPEKAČKA A BURZA

FARSKÁ OPEKAČKA A BURZA

Na sviatok sv. Cyrila a Metoda duchovný otec už po 3.krát organizoval zábavné popoludnie pre deti. Po modlitbe Korunky k Božiemu milosrdenstvu, deti opekali špekačky. Keď sa najedli, presunuli sa k súťažným stanovištiam. Bolo pripravených 5 súťaží. Najťažšou sa javilo triafanie šípkami do vodových balónov. Veru sa natrápili. Výherkyňou bola Emka, ktorá na prvýkrát zneškodnila 2 balóny. Najatraktívnejšou aktivitou, ktorá bola nad rámec program, bolo osviežovanie sa vodou. Duchovný otec začal kvapkami vody, postupne prešiel na striekačky a fľašu. Deti sa však zmobilizovali a zaútočili na neho. Bol to tvrdý útok. Nebolo ľahké uniknúť útoku toľkých detí 🙂 Utŕžil veľa striel vodných balónov či vody z pohárov. Na doplnenie energie deti si pochutnali na nanukoch, ktoré doniesla jedna mamička. A tak ešte pred záverom postavili stan, vyskúšali ako sa v ňom býva a tak sa pripravili na najbližšiu stanovačku. Vyvrcholením akcie bola burza, kde si deti vymenili dukaty, ktoré si nazbierali za účasť na detských sv. omšiach či iných aktivitách, za rôzne predmety či sladkostí.

Ďakujeme duchovnému otcovi za pekné popoludnie a rodičom za pomoc a podporu.

Comments are closed.