KRÍŽOVÁ CESTA FARNOSTÍ

KRÍŽOVÁ CESTA FARNOSTÍ

Piatu pôstnu nedeľu sa tradične konala krížová cesta vonku pre všetky farností regionu Čierna hora. Tento rok zorganizovanie krížovej cesty pripadlo na farnosť Radatice, obec Radatice. Využili sme už nacvičenú krížovú cestu, ktorú pripravili deti našej farnosti. V areáli kaštieľa sa postavilo pódium, na ktorom deti predstavili jednotlivé zastavenia krížovej cesty a tak obohatili duchovný zážitok viac ako 500 veriacim, ktorí sa prišli zapojiť do modlitby krížovej cesty. Po krížovej ceste bolo pripravené pohostenie pre veriacich. Naše ženy napiekli rôzne dobroty. Aj táto krížová cesta bola spojená s dobrovoľným pôstnym príspevkom na výmenu okien v CZŠ sv. Martina v Radaticiach. Všetkým darcom vyjadrujeme veľkú vďačnosť.

Ježiša ukladajú do hrobu
Comments are closed.