MAĽOVANIE KOSTOLA SV. IMRICHA

MAĽOVANIE KOSTOLA SV. IMRICHA

Stav pred
Príprava na maľovanie

Veriaci využili čas prázdnin aj na vynovenie kostola sv. Imricha. Z čelnej steny sa zvesila drevorezba Korunovania Panny Márie a pripravilo sa miesto pre obraz patróna sv. Imricha, ktorý sa reštauruje.

Pred maľovaním Mirko Pápež vymenil zásuvky a skontroloval elektroinštaláciu.

Výmena zásuviek

Vďaka kurátorom Miroslavovi Homoľovi a Jánovi Jarkovskému sa interiér kostola rozžiaril. V 29. týždni vyspravili a vymaľovali interiér kostola a zároveň natreli podlahu.

Maľovanie
dav
dav
Natieranie podlahy

Veľká vďaka patrí ženám, deťom, mužom, ktorí sa ochotne zapojili do prípravy kostola na maľovanie, premiestňovania vybavenia, upratania kostola, tepovania kobercov či vyčistenia krížovej cesty a liturgických predmetov. Ďakujeme Miroslavovi Pápežovi za výmenu zásuviek, osvetlenia a sponzorskej spoločnosti baliacich materiálov.

Presun lavíc
Najstaršia brigádnička
Upratovanie
Čistenie liturgických predmetov
Vešanie obrazov
Poďakovanie našim maliarom
Comments are closed.