VITAJTE!

VITAJTE!

Milí priatelia internetu,

práve ste si otvorili internetovú stránku našej farnosti, Farnosti sv. Martina z Tours v Radaticiach. Je novinkou nielen pre vás, ale aj pre nás. Snažíme sa na ňu umiestniť, čo najviac informácii o našej farnosti, o živote v nej. Stále sa na nej ešte pracuje, opravuje, doplňuje. Ak máte informácie, ktoré tu chýbajú, alebo nie sú presné, dajte nám vedieť. Prosíme vás o trpezlivosť, kým bude všetko tak, ako má byť. Chceme, aby internet a tiež aj táto stránka bola pre vás obohatením. Aj sám Svätý Otec František povedal, že internet a sociálne siete sú darom od Boha, ak sa používajú správne. Boha môžeme chváliť aj za pomoci internetu. Hoci, Boh je viac ako internet. Boh je vždy online, Boh je omnoho rýchlejší ako najrýchlejší internet. Boh nikdy nezamrzne, On funguje na princípe lásky, ktorá nemrzne. Želáme si, aby aj naša internetová stránka nám slúžila raste vo viere.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *