POĎAKOVANIE ZA ÚRODU

POĎAKOVANIE ZA ÚRODU

Piatok 18. september sa v našej farnosti niesol v duchu veľkej vďaky. Ďakovali sme Pánu Bohu za novú úrodu. Deti v košíkoch priniesli plody zo svojich záhrad a rodičia pripravili výzdobu. Duchovný otec Marek požehnal úrodu počas detských sv. omší v Bzenove a v Radaticiach. Kázeň na detskej sv. omši bola orientovaná tiež na túto tému. Od deti sme sa dozvedeli nielen kto čo dopestoval, ale aj kto čo má rád. Po sv. omši bol nádherný pohľad na detí ako sa rozutekali s košíkmi domov pripraviť si niečo chutné (napr. praženú cibuľu) z požehnaných plodov.

dav

Na prvom mieste chceme poďakovať Pánu Bohu za všetky milosti, ktorými našu farnosť požehnáva a Panne Márii za ochranu pred povodňami a ničivými dažďami, ktoré aj tento rok našu farnosť obišli a mohli sme sa tešiť celkom slušnej úrode. Ďakujeme všetkým, ktorí sa o tohtoročnú výzdobu postarali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *