SVIATOK SV. RODINY

SVIATOK SV. RODINY

dav

Sviatok sv. rodiny Ježiša, Márie a Jozefa sme tento rok oslávili v nedeľu 29.12.2019 vo všetkých kostoloch našej farnosti. Tento sviatok zdôrazňuje význam rodiny v súčasnej spoločnosti, nezastupiteľnú úlohu matiek i otcov v rodinách. Počas sv. omší sme sa modlili za každú rodinu, kde sú otec, mama, deti, starí či prastarí rodičia, ujovia a tety, bratranci či sesternice a všetci ostatní príbuzní. Rodina je obrovským darom. Rodina je najposvätnejším miestom na tomto svete, lebo do rodiny sa narodil Boh, Boží Syn. Vážme si túto nevyčísliteľnú hodnotu.

V závere sv. omše si manželia v prítomnosti deti obnovili manželské sľuby.

dav
dav

Ježiš, Mária, Jozef – orodujte za nás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *