15. VÝROČIE KŇAZSKEJ VYSVIACKY

15. VÝROČIE KŇAZSKEJ VYSVIACKY

dav

„Kňaz je niečo tak nesmierne, že keby to on sám pochopil, zomrel by“. Ján Mária Vianney

Dnes 18.6.2020 uplynulo 15 rokov od chvíle, kedy náš pán farár Marek Hospodár prijal z rúk svätiteľa, vtedajšieho arcibiskupa Mons.Alojza Tkáča, sviatostné kňazstvo. Sme vďační Pánu Bohu, že dnes sme Mu mohli spolu s duchovným otcom ďakovať za dar kňazstva pri sv. omši o 8h v kostole sv. Imricha v Radaticiach.

dav

Po sv. omši pán Turčík zablahoželal duchovnému otcovi a pani Kolcunová s p. Jarkovským mu odovzdali darček, ktorý pripravili veriaci z modlitieb desiatku slávnostného ruženca Ktorý nám zoslal Ducha sv.. 20 dňová modlitbová reťaz začala 31.5.2020 na sviatok Zoslania Ducha sv. a končí zajtra 19.6.2020 v deň 15. výročia, kedy duchovný otec slávil primičnú sv. omšu. Do ružencovej reťaze sa zapojili muži, ženy a celé rodiny. Viac než 300 desiatkami sv. ruženca vyprosovali duchovnému otcovi skrz Pannu Máriu od Nebeského otca, aby nanovo zažil prvotné nadšenie pre kňazskú službu a aby ho obdaril silou a milosťami byť dobrým a svätým kňazom.

dig
Odovzdanie darčeka

Dnes oslávil svoje narodeniny aj kostolník Ján, ktorý takmer tri desaťročia slúžil Pánu a veriacim. Aj napriek tomu, že Pán mu zveril momentálne inú službu, veriaci na neho nezabudli a zablahoželali aj jemu.

Dnešní oslávenci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *