DOTÁCIE Z VÚC

DOTÁCIE Z VÚC

Tento rok naša farnosť reagovala na Výzvu pre región a Výzvu predsedu PSK, ktoré ponúkal Prešovský samosprávny kraj. Požiadali sme o dotáciu na opravu zvonov a nákup materiálu na opravu strechy kostola sv. Imricha. Žiadosti boli vypracované na základe požiadaviek Pamiatkového úradu. Obidve naše žiadosti boli schválené a v októbri refundované peniaze boli pripísané na bankový účet farnosti. Schválený príspevok na opravu zvonov bol vo výške 2000Eur a na opravu strechy 10 723,43Eur.

V septembri a októbri boli dodané všetky služby a materiál.

Dovoz strešnej krytiny Tondach
Odkvapový systém
Spájací materiál

Ďakujeme predsedovi a tímu zamestnancom projektového oddelenia PSK za spoluprácu, pomoc, ochotu pri vybavovaní našej žiadosti o dotáciu. Keďže sme prvýkrát podávali žiadosť, mali sme veľa otázok, nejasností. Stretli sme ochotných, ústretových zamestnancov VÚC, ktorí nám vždy či už zodpovedali na naše otázky alebo poradili.

Ďakujeme kuratorom a všetkým veriacim, ktorí boli nápomocní pri aktivitách spojených s naplnením schválených dotácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *