VÝROBA VIANOČNÝCH OZDOB A MIKULÁŠ

VÝROBA VIANOČNÝCH OZDOB A MIKULÁŠ

V nedeľu sa brány farského otvorili dokorán, aby privítali takmer 60 detí, ktoré prišli vyrobiť ozdoby na vianočný stromček. O 14h30 sa vrhli do práce a výsledkom boli nádherné rôznorodé ozdoby.

dav

K rôznorodosti prispela aj mamka duchovného otca, ktorá deti naučila novú techniku výroby ozdôb.

Keď už ozdoby boli hotové, deti sa občerstvili a utíšili, aby sa započúvali do krátkeho príbehu, ktorý pripravili starší žiaci. Príbeh rozprával o sv. Mikulášovi a o tom, ako by sa deti nemali správať.

dav

Po príbehu nečakane do miestnosti vstúpil Mikuláš s dvomi anjelmi. To bolo prekvapenie!

dav
dav
dav
dav

A prekvapenie sa zväčšilo o to viac, keď Mikuláš začal komunikovať s deťmi a veľa konkrétnych dobrých, ale aj menej dobrých skutkov o nich vedel. Keď deti, ktoré mali na rováši aj nezbedy, sľúbili, že sa polepšia, Mikuláš obdaril všetky deti ovocím a sladkosťami. Na záver deti Mikulášovi zaspievali a Mikuláš sa vydal na cestu za ďalšími deťmi.

dav

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *