ZBIERKA NA OPRAVU ZVONOV A STRECHY

ZBIERKA NA OPRAVU ZVONOV A STRECHY

Potreba opravy zvonov a strechy na kostole sv. Imricha spojila ochotných ľudí z celej farnosti. V období Adventu veriaci z Radatíc (časti Meretice) zorganizovali zbierku aj v iných farnostiach. 21 rodín z našej farnosti ponúklo nezištne svoju pomoc pri príprave košíčkov naplnených vianočným pečivom.

800ks košíčkov a 11 000ks vianočného pečiva pripravili rodiny: Bzenov: Fejerčákove Janov: Fejerčáková Radatice časť Radačov: Gumanová, Pribulová, časť Meretice: Jurkove, Homoľove, Hudákove, Zábavníková, Focková, Kolcunová, Fejerčáková Ľubovec: Gajdošová, Šarišská, Komlošová, Martonová Ruské Pekľany: Rapavá
Zbierka prebiehala vo farnostiach: Široké, Jarovnice, Veľký Šariš, Prešov III, Hermanovce, Chminianska Nová Ves, Župčany a Hubošovce. Vyzbieralo sa spolu 4 477,50 Eur.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tejto zbierky a všetkým štedrým darcom.

„Hľa, prídem čoskoro a moja odplata so mnou; odmením každého podla jeho skutkov.“ ( Zjv 22:12 )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *