STAVANIE SNEHULIAKOV A PIZZA-PÁRTY

STAVANIE SNEHULIAKOV A PIZZA-PÁRTY

Po dvoch rokoch znova napadlo v Radaticiach viac snehu. Deti našej farnosti sa stretli poobede v sobotu 12. Januára na fare, aby stavali snehuliakov. Zábavné popoludnie sme začali krátkou modlitbou. Nakoľko bolo snehu dosť, ale bol veľmi sypký tak sa podarilo vytvoriť len maličkých snehuliakov, ale snaha detí bola veľká. Potom pokračoval krásny slnečný deň ďalej. Deti boli pozvané, aby súťažili v ťahaní sánok na snehu. Deti vytvorili družstvá a každý ťahal kamaráta či kamarátku na sánkach. Následne nasledovali ďalšie súťaže na snehu, ktorým sa deti veľmi tešili. Medzitým si vždy deti zašli na faru a občerstvili sa teplým čajom a sladkosťami. Keď už slnko zapadalo, tak sa deti premiestnili do katechetickej miestnosti, kde vytrvalo čakali na „pizza párty“. Čas si krátili hraním spoločenských hier, ping-pongom či kalčetom. A potom prišla očakávaná pizza (18 ks). Deti si schuti zajedli a unavení od snehu a súťaženia sa šťastne večer vrátili domov. Vďaka patrí všetkým deťom, ktoré prišli (bolo ich skoro 70) a taktiež aj Radatickej pizzérii za ochotu upiecť pizze pre na naše deti.    vdp. Marek Hospodár, farár

 

 

Comments are closed.