Požehnanie dediny a jej obyvateľov s Eucharistickým Kristom

Požehnanie dediny a jej obyvateľov s Eucharistickým Kristom

Dnes v podvečer Pán Ježiš prítomný v Eucharistii pod spôsobom chleba prechádzal ulicami našej dediny. Požehnával naše rodiny, domovy a ponúkal nám svoju ochranu, svoju pomoc. Na záver duchovný otec udelil požehnanie celej farnosti.

Pane Ježišu, ďakujeme Ti, že nás neopúšťaš ani v týchto ťažkých časoch. Keďže naše možnosti stretnutia s Tebou sú veľmi obmedzené, Ty si si našiel spôsob prostredníctvom nášho duchovného otca a dal nám pocítiť svoju blízkosť. Ty si prechádzal ulicami našej dediny a žehnal si nás. Pane zastav toto zlo, ktoré ovládlo dnešný svet, aby sme sa čím skôr mohli stretnúť s našim kňazom pri slávení sv. omše.

Nech Pán žehná nášho duchovného otca, ktorý nám túto milosť sprostredkoval.

Veriaci na kolenách si uctili Pána Ježiša.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *