PRVÉ SVATÉ PRIJÍMANIE

PRVÉ SVATÉ PRIJÍMANIE

Nedeľa 30. august bol veľkým dňom pre 9 detí z našej farnosti, ktorí po prvýkrát prijala Pána Ježiša do svojich srdiečok vo farskom kostole sv. Martina. Prvé sv. prijímanie bolo plánované v júni ako po minulé roky, no aktuálna situácia si vyžiadala posun termínu. Táto veľká udalosť bola nezvyčajná oproti minulosti tým, že veriaci si zakrývali tváre rúškami. COVID19 stále ohrozuje naše zdravie. No tieto prekážky neobmedzili radosť detí z Pána Ježiša, ktorého poprvýkrát mohli prijať pod spôsobom chleba a vína.

Sv. omša vo štvrtok

Počas celého nasledujúceho týždňa deti prichádzali na sv. omši v bielych šatách.

Fatimská sobota – moditba sv. ruženca

Na fatimskú sobotu sa prvoprijímajúce deti zapojili do modlitby sv. ruženca a po sv. omši im duchovný otec odovzdal pamiatku na 1. sv. prijímanie.

dig
burst
burst

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *